Lexi-NET

Lexi-NET

Porovnání výrobku (0)


Adaptér 1x RJ45 8/8- 2x RJ45 8/4 PC-PC

Adaptér 1x RJ45 8/8- 2x RJ45 8/4 PC-PC

Dostupnost: Skladem

87 Kč s DPH

Detail
Adaptér RJ45 1x8p8c/2x8p4c Cat5 PC-TEL

Adaptér RJ45 1x8p8c/2x8p4c Cat5 PC-TEL

Dostupnost: Skladem

87 Kč s DPH

Detail
Adaptér RJ45 1x8p8c/2x8p4c TEL-TEL

Adaptér RJ45 1x8p8c/2x8p4c TEL-TEL

Dostupnost: Skladem

87 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  12xSC duplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC duplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  12xSC simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  12xST simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xST simplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  24xSC duplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  24xSC simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK)  24xST simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xST simplex

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany OPVANA1UN-OPTR  24 SC DUPLEX

Čelo optické vany OPVANA1UN-OPTR 24 SC DUPLEX

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany OPVANA1UN-OPTR  24 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA1UN-OPTR 24 SC SIMPLEX

Dostupnost: Skladem

85 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  48 SC DUPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 48 SC DUPLEX

Dostupnost: Skladem

119 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  48 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 48 SC SIMPLEX

Dostupnost: Dočasně nedostupný

119 Kč s DPH

Detail
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  72 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 72 SC SIMPLEX

Dostupnost: Skladem

119 Kč s DPH

Detail
Coupling SC-ST, SM duplex

Coupling SC-ST, SM duplex

Dostupnost: Skladem

33,88 Kč s DPH

Detail
DIN BOX - Zásuvka  4*SC Simplex, plastová

DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

Dostupnost: Skladem

144 Kč s DPH

Detail
DIN BOX 12 SC Duplex, kovový

DIN BOX 12 SC Duplex, kovový

Dostupnost: Skladem

725 Kč s DPH

Detail
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

Dostupnost: Skladem

79 Kč s DPH

Detail
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový s držáky na och. svárů
Detail
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

Dostupnost: Skladem

96 Kč s DPH

Detail
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový, držáčky na och. svárů
Detail
DIN BOX 6 SC Duplex, kovový

DIN BOX 6 SC Duplex, kovový

Dostupnost: Skladem

666 Kč s DPH

Detail
DIN BOX 8 SC, kovový

DIN BOX 8 SC, kovový

Dostupnost: Skladem

666 Kč s DPH

Detail
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSZH

DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSZH

Dostupnost: Dočasně nedostupný

15,73 Kč s DPH

Detail
Zobrazuji 1 až 24 z 592 (celkem stran 25)